اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

آث میلان – یوونتوس / میلان بدنبال اعاده حیثیت

ترول فوتبال – امشب از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه المپیکو رم، دو تیم آث میلان و یوونتوس فینال جام حذفی ایتالیا، کوپا ایتالیا را برگزار خواهند کرد. فینالی که یووه بدنبال دومین دوگانه پشت سر هم و میلان بدنبال اعاده حیثیت خواهد بود.

coppaitalia

بیانکونری ها این فصل را نا امیدانه آغاز کردند ولی در ادامه بهتر شدند تا جایی که در حال حاضر رکورد فوق العاده ۲۶ بازی پشت سر هم نباختن در سری آ را دارند و تونستن پنجمین اسکودتو متوالی را هم کسب کنند و حالا قصد دارند دومین دوگانه پشت سر هم را نیز به تالار افتخاراتشون اضافه کنند ولی در این راه شاگردان آلگری مجبورند یک غول ایتالیایی را شکست بدهند که البته در سال های اخیر بشدت افت کرده.

در حالیکه بانوی پیر ایتالیا با پنج قهرمانی متوالی در سری آ ( رکوردی که از سال ۱۹۳۰ تا بحال نتونستن بدستش بیارن) مشغول تاریخسازی هستند اما در اون سمت میدان، میلان حریف فینال کوپا ایتالیای یووه، داستانی عکس دارد و در حال نابودی تاریخشان هستند.

روسونری ها همچنان یک گذشته ی پرافتخار، پر از پیروزی و جام در کشور ایتالیا و حتی قاره اروپا دارند، اما برای سومین فصل متوالی، آث میلان نتوانست در جمع شیش تیم برتر سری آ قرار بگیرد و اگر بازی امروز را نبرند، یک بار دیگر، در کسب سهمیه اروپا ناکام می مانند.

تیم ۱۶-۲۰۱۵ بنظر میرسید یک امید نو برای میلان باشد. با یک مربی جدید بنام سینیشا میهایلوویچ و روی کار آمدن بازیکنان یک دست و گران قیمت. طبق آمار سایت ترانسفرمارکت، از شش تیم اول سری آ ، هیچ تیمی بیشتر از روسونری ها خرج نکرد. این ولخرجی های باشگاه نشان میداد که آنها بدنبال بازگشت قدرتمندانه به سری آ و اروپا باشند ولی جز اسراف پول اتفاق دیگری رخ نداد.

به هر حال، قبل از پایان فصل مربی اخراج شد و کریستین بروچی، مربی تیم زیر ۱۹ ساله های آث میلان جایگزین شد. بعد از این تصمیم، تیم میلان که در سری آ بشدت تحلیل رفته بود، از هیجده امتیاز ممکن فقط هشت امتیاز را گرفت تا جایگاه ششم را تقدیم ساسولو کنند.

با توجه به نتیجه ضعیفشان در لیگ، فینال امروز برای میلانی ها بسیار حائز اهمیت است. چیزی که رئیس باشگاه، برلوسکونی در وبسایت رسمی باشگاه به آن اشاره کرد:

بردن کوپا میتونه یک معنای جدید به این فصلمون بدهد. ما باید هر چیزی که داشتیم روکنیم و حتی بیشتر تلاش کنیم. نتیجه خیلی مهم است به همان قدر مهم که میتواند ما را به لیگ اروپا برساند و همچنین به ۲۹ امین جام در ۳۰ سال گذشته می رسیم

پنج بازی گذشته یووه توانسته ۵ برد کسب کند و در آن سوی میدان میلان فقط ۱ برد داشت و دو بازی را نیز با باخت پشت سر گذاشت. برای یوونتوسی ها این فینال بدلیل ادامه تاریخ سازی بسیار اهمیت دارد، آنها میخواهند با دومین دوگانه پی در پی این فصل را به پایان برسانند و رکوردی جدید در ایتالیا بوجود آورند، آن طرف میدان نیز میلانی ها بدنبال ایجاد یک نور در فصل تاریکشان خواهند بود، آث میلان بسیار امید دارد با برد در این بازی و قهرمانی بتوانند به دوران باشکوهشان بازگردند. باید دید بازی امشب چه خواهد شد

ترکیب احتمالی دو تیم 

یوونتوس (۲-۵-۳)

ترکیب احتمالی یازده نفره یووه به این شرح خواهد بود؛ نتو – دانیله روگانی – بارزاگلی – کیلینی – لیختشتاینر – استورارو – هرنانز – پوگبا – اورا – دیبالا و ماریو مانژوکیچ بازی میکنند

آث میلان ( ۳-۳-۴ )

ترکیب احتمالی یازده نفره میلان به این شرح خواهد بود؛ دوناروما – کالابریا – زاپاتا – روماگنولی – دی شیلیو – کوکا – منتولیوو – آندره آ پلی – هوندا – باکا و بوناونتورا بازی میکنند

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.