اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

بارسلونا با شکست سویا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد

بارسلونا با شکست سویا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد

ترول فوتبال – بارسلونا در دیداری که امروز صبح برگزار شد با ارائه یک بازی دلچسب و با درخشش لیونل مسی توانست در وقت های اضافه دو گل بزند و با قهرمانی در کوپا دل ری دوگانه بگیرد. گزارش این بازی به شرح ذیل است

ﺩﻗﯿﻘﻪ ۶ گامبرو نزدیک بود دروازه بارسا را فرو بریزد اما ماسکرانو ناجی بارسا شد. دقیقه ۹ ضربه سوارز به کنار دروازه برخورد کرد.
ﺩﻗﯿﻘﻪ ۳۵ ماسکرانو از بازی اخراج شد، گامیرو مهاجم سویا پشت محوطه در موقعیت عالی و تک به تک رو به دروازه در حرکت بود که خطای ماسکرانو برای او کارت قرمز مستقیم و ده نفره شدن بارسا را در پی داشت.
ﺑعد از ده نفره شدن بارسا فشار سویا بیشتر شد اما نیمه اول با تساوی بدون گل تمام شد.
ﺩﺭ ﻧﯿﻤﻪ دوم هم فشار سویا ادامه داشت ولی چند موقعیت را به هدر دادند. دقیقه ۹۲ پاس مسی به نیمار رسید و او در موقعیتی عالی قرار داشت که بانگا بازیکن سویا روی او خطا کرد تا داور او را اخراج کرده و دو تیم ده نفره به سراغ وقت های اضافه بروند.
ده نفره شدن سویا بازی را به تعادل کشید و حملات بارسا بیشتر شد. دقیقه ۹۷ بود که ﭘﺎﺱ ﻋﺎﻟﯽ ﻣﺴﯽ ﭘﺸﺖ ﻣﺪﺍﻓﻌﺎﻥ ﺳﻮﯾﺎ ﺑﻪ ﯾﻮﺭﺩﯼ ﺁﻟﺒﺎ ﺭﺳﯿﺪ ﻭ ﺍﻭ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺿﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺩﻗﯿﻖ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﺮﺩ و بازی ۱-۰ به سود بارسا شد. بازیکنان سویا پیش کشیدند اما دقیقه ۱۰۵ پیکه یک ضربه سر روانه دروازه کرد و گلر سویا مانع گلزنی او شد و نیمه اول وقت های اضافه به سود پارسا پایان یافت.
ﻧﯿﻤﻪ ﺩﻭﻡ ﻭﻗﺖ های اضافه سویا پیش کشید و چند موقعیت خلق کرد که ثمربخش نبود. اواخر بازی کاریچو بازیکن سویا با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا این تیم در واپسین دقایق ۹ نفره شود. ﺩﺭ ﺩﻗیقه ۱۲۲ در حالی که وقت اضافه ۱۲۰ دقیقه را سپری می کردیم ﺣﺮﮐﺖ ﺧﻮﺏ ﻣﺴﯽ ﻭ ﭘﺎﺱ ﺩﺭ ﻋﻤﻖ او ﺑﺎ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻧﯿﻤﺎﺭ ﺑﻪ ﮔﻞ ﺩﻭﻡ ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺗﯿﻢ ﺗﻮﺍﻧﺴﺖ ﺑﺎ ﻧﺘﯿﺠﻪ ۰-۲ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﻪ ﭘﯿﺮﻭﺯﯼ ﺑﺮﺳﺪ.
بارسا با کسب این جام دوگانه این فصل را کسب کرد و برای ۲۸مین بار قهرمان جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری شد.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.