اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

مصاحبه ی اختصاصی ترول فوتبال با کروس در رابطه با قرارداد جدید وی!

مصاحبه ی اختصاصی ترول فوتبال با کروس در رابطه با قرارداد جدید وی!

ترول فوتبال – امروز بود که تونی کروس قراردادی ۶ ساله به ارزش ۱۲۰ میلیون را امضا کرد یعنی ۲۰ میلیون در سال البته به علاوه ی مالیات در پی این قرار داد ترول فوتبال مصاحبه ی اختصاصی با این بازیکن تدارک دید که به شرح ذیل است.

چه حسی نسبت به این قرار داد دارید؟

“شکر بخورم حسی داشته باشم با این قراردادی که بستم مگه حسی هم باقی میمونه؟”

آیا در تابستان از این قرارداد آگاه بودید؟

“بله عمو پرز گفت: اگه علنیش کنیم دار و دسته ی شیخ منصور و اون سرمربی گیسو کمندشون اسمشو یادم رفت آها! داش عبدلله خودمون تورو میقاپونن ازم”

وقتی به فصل نگاه میکنید بازی رئال بدون مدریچ و کاسمیرو به مشکل می خورد،نظر شما چیست؟

“والا نمیدونم کی به شما یاد داده ما تو خود باشگاه هم بهش میگیم حاج کاظم! بگذریم برای من فرقی نمیکنه چه حاج کاظم باشه چه نباشه من وقتی تو پست اون بازی میکنم چنان تپه هایی آباد میکنم که کار هرکسی نیست و این کار راحتی نمی باشد!”

نظرت در مورد افزایش دستمزد چیست؟

“والا جوری که من تو پاچه پرز کردم هیچ کس نمیتونست اونکارو بکنه! و این فقط با راهکار های یک دوست که اسمش را نمیبرم ممکن بود و واقعا باید حرفاشون رو با طلا نوشت!ایشون فرمودند بگو از لیگ چمپیون شیپ انگلستان پیشنهاد دارم و خودتو پیش عمو پرز بالا بکش تا تو پاچه اش بکنی!”

نظرتان در مورد سرمربی چیست؟
“ناموسا تا آقام رافا بنیتز بود کلی به من تو پست هافبک دفاعی بازی میرسید و این خیلی بد بود!ایشون میفرمودند: اصلا کار سختی نیست فقط برو نو پستت و کلمات گوارای”امممممممم آرررررره “را بکار بیاور و به معقد خویش فشار بیاور چنان تپه های بلندی آباد میکنی که بوش تا مجیدیه میره و بنده این حرف هارا آویزه ی گوش کردم،حالا این زیدان اومده همش تو پست های مختلف به من بازی میده و نمیتونم مثه سابق تو کار ساختن تپه فعالیت کنم ! ”

خب آقای کروس کلام آخر

“فقط هرکسی خواست به رئال مادرید بیاد به حرف های دوست گل من گوش کنه و به عمو پرز بگه از چمپیونشیپ پیشنهاد دارم چنان میتونه تو پاچه اش کنه که خودشم نفهمه از کجا خورده!”

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.