اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

پیش بازی طنز رئال مادرید – دورتموند / زنبور ها در آتش!

رئال مادرید - دورتموند

ترول فوتبال – تنها دقایق و ساعاتی دیگر تا بازی رئال مادرید و بروسیا دورتموند باقی مانده است. آن هم کجا؟ سانتیاگو برنابئو. رئال چهار تقابل اخیر با دورتموند را نباخته و ۳ برد و یک مساوی دارد اما هر فوتبال دوستی می‌داند که هنوز هم جای ۴ گل رابرت لواندوفسکی درد می‌کند!

کهکشانی ها با یک تساوی ارزشمند از نیوکمپ برگشته‌اند و کاپیتان باز هم نجاتشان داد. قطعا با این فرم خوب و صدرنشینی امیدوارند که بترکانند و سبیل زنبور ها را در خانه دود بدهند. زنبور جماعت هم حساس مخصوصا به دود. شاگردان توخل اما شاید به تساوی هم راضی باشند. چرا که همچنان صدرنشین خواهند ماند و به عنوان تیم اول صعود خواهند کرد. مادریدی ها امشب باید آرامش خاصی داشته باشند. مخصوصا کریستیانو، مسی از رکورد فوق العاده‌ی او دور ماند و شاید کریس را حداقل امشب برافروخته و عصبانی نبینیم. از دیگر نکات جالب امشب اوبامیانگ است. بازیکنی که بارها کاملا آشکار از علاقه‌اش به قو های سپید پایتخت اسپانیا گفته، پیر امریک اوبامیانگ می‌تواند امشب رئال را از نخریدن خودش حسابی پشیمان کند و تن پدربزرگش را در گور روی ویبره قرار دهد! همچنان رئال از کمبود گرت بیل شدیدا رنج می‌برد و مهم‌ترین غایب این تیم شماره‌ی ۱۱ آن هاست. قطعا خوشحال‌ترین فرد از نبود بیل، مارک بارترا است. می‌دانید که چه می‌گوییم؟!

باید ببینیم زیزو و توخل چه خوابی برای یکدیگر دیده‌اند؟ بیایید کمی هم یاد گذشته را زنده کنیم. از حذف کهکشانی ها و فینالیست شدن دورتموند و تحقیر خوزه مورینیو با ۴ گل. شبی که لوا به تنهایی ۴ بار ایکر مقدس را تسلیم خود کرد و خوزه جلوی کلوپ زانو زد… مادریستا ها پس از این سال ها و ۳ برد هنوز هم به دنبال انتقام آن شب جهنمی هستند و زنبور ها امشب باید آتش سانتیاگو را گلستان کنند! برایتان یک ۹۰ دقیقه‌ی فوق العاده جذاب را آرزو می‌کنیم…

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

1 دیدگاه ارسال شده:

Reza گفته: ۱۷ آذر ۱۳۹۵ پاسخ

اون شبی که لوا چهارتا زد ایکر کاسیاس اصلا دروازه بان نبود


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.