اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

بارسلونا ۴-۱اسپانیول/ شب رویایی آبی اناری ها در نیوکمپ

ترول فوتبال– دویست و سومین دربی کاتالونیا بین تیم های بارسلونا و اسپانیول به میزبانی نیوکمپ، لحظاتی قبل با پیروزی ۴-۱ شاگردان انریکه به پایان رسید.

لیونل مسی سوارز بارسلونا

در دیداری که به میزبانی بارسایی ها و در ورزشگاه نیوکمپ انجام میگرفت، مطابق انتظار شاهد بازی مالکانه ی این تیم و عقب نشینی یاران اسپانیول از ابتدای بازی بودیم. تنها ۱۸ دقیقه زمان لازم بود تا بارسلونا به گل اول خود توسط سوارز دست پیدا کند. ارسال قطری و استادانه ی اینیستا با کنترل دقیق سوارز همراه شد تا مهاجم اروگوئه ای که به تازگی قرارداد خود را به مدت ۵ سال بهبود بخشیده بود، در موقعیتی تک به تک گل اول دیدار را به ثمر برساند.

پس از گل برتری، حملات میزبان برای افزایش تعداد گل ها ادامه یافت اما نیمه ی اول با همان نتیجه به پایان رسید.

در نیمه ی دوم شاهد یکی از مقتدرانه ترین نمایش های فصل آبی اناری های کاتالان در نیوکمپ بودیم. در حالی که شاگردان فلورو سانچز در دقیقه ۵۳ مجبور به تعویض سنگربان خود – دیگو لوپز – شدند، بارسایی ها به مقداری زمان نیاز داشتند تا بتوانند از این تعویض اجباری به سود خود استفاده کنند. در نهایت در دقیقه ۶۷ یکی از زیباترین گل های این فصل لالیگا را به ثمر رساندند؛ گلی که با یک پا دو پای اینیستا شروع شد، با دریبل های پی در پی مسی در فضای پشت محوطه ی جریمه ی اسپانیول و شوت او ادامه یافت و با ریباند سوارز تکمیل شد تا هواداران حاضر در نیوکمپ به وجد بیایند.

طرفداران بارسا برای دیدن گل سوم تیم محبوب خود تنها یک دقیقه صبر کردند. حرکات تکنیکی مسی و عبور او از سد مدافعان حریف را این بار یوردی آلبای پیش کشیده با ضربه ای محکم به گل تبدیل کند.

در حالی که کار اسپانیول و فلورو سانچز در این دربی تمام شده به نظر میرسید، آن ها روی یک ضد حمله موفق به باز کردن دروازه ی میزبان شدند؛ کار گروهی ای تمرین شده که با شوت سرضرب لوپز به تور دروازه ی بارسلونا رسید تا تراشتگن از ثبت کلین شیت در این دیدار ناکام بماند.

در ده دقیقه پایانی دربی نیز بلوگرانا دست از حمله برنداشت. در حالی که بازی وارد وقت های اضافه ی خود میشد همکاری بین مسی و سوارز، فوق ستاره ی آرژانتینی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا او نیز با به ثمر رساندن هفدهمین گل خود در دربی های کاتالونیا، نام خود را در بین گلزنان این دیدار تماشایی قرار دهد و نیوکمپ برای آخرین بار جشن گل بر پا کند.

با این پیروزی بارسلونا با ۳۴ امتیاز موقعیت خود در رده ی دوم را تثبیت کرد و اختلاف امتیازی خود با رئال را موقتا به ۳ امتیاز کاهش داد. اسپانیول نیز ۲۲ امتیازی و در رده ی نهم باقی ماند.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.