اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

فوری/ مسی و رونالدو در تراکتور سازی تبریز!

ترول فوتبال_ به جنِ عقل هم نمی رسید! که روزی رونالدو، مسی و یک مشت ستاره، هم زمان در یک تیم بازی کنند. فکر می کنید چه کسی پشت این قضیه است؟ چه کسانی بمب نقل و انتقالات زمستانی اروپا را ترکانند؟! چینی ها؟ اعراب؟ داعش؟! (مگه جنگه؟) اصلاً بیخیال بمب! اخبار نقل و انتقالات زیر را بخوانید تا غرور ملی سرتاسر وجودتان را فرا بگیرد و دوان دوان برای دفاع از خاک سرزمین تان مخصوصاً خاک های کف خلیج فارس، به دور افتاده ترین برجک های خاورمیانه بروید و با عشق روی آن ها شبانه روز پست بدهید و با فشنگ روی دیوارهایش یادگاری بنویسید و سپس با اشتیاق اضافه خدمت بخورید:

 • پیر امریک اوبامیانگ با هدف مرد شدن، پیدا کردن دوست خوب، خاطره ساختن، داشتن بیمه نیروهای مسلح جهت پر کردن چند دندان خراب و همچنین گرفتن زن بعد از خدمت، به تراکتور سازی تبریز پیوست!
 • مسعود اوزیل و الکسیس سانچز با انصراف از تحصیل خود، نیم فصل به تراکتور سازی تبریز می پیوندند. این دو بازیکن، علت این اقدام خود را عشق به پیراهن آرسنال عنوان کردند!
 • لوئیز سوارز که مدت هاست از زمان مشمولیتش می گذرد و به دلیل داشتن همسر و فرزند، طبق قانون مجبور به خدمت در محلی نزدیک به محل زندگی خود می باشد، به خدمت یک تیم اروگوئه ایِ تراکتور سازی تبریز در آمد!
 • پس از بررسی دریبل های زیبای مسی در بازی با اسپانیول مشخص شد که کارت پایان خدمت وی جعلی است و او باید هرچه سریع تر خود را به مسئولان نظام وظیفه مستقر در باشگاه تراکتور سازی تبریز معرفی کند.

کارت ملی مسی

 • کسری خدمت ارائه شده از سوی رونالدو مورد موافقت قرار گرفت و رونالدو نیز نیم فصل باید به “خدمت مقدس تراکتور سازی” در بیاید. رونالدو پیش تر با ارائه سابقه بسیج فعال خود، خواستار کسری خدمت شده بود.

مسی و رونالدو در سربازی

 • کمیسیون پزشکی ناجا با رد درخواست فرانک ریبری مبنی بر معافیت دائم پزشکی، او را به خاطر مصدومیت های مختلف و وجود خط بر روی صورتش، فقط معاف از رزم دانست. با این حکم ریبری در تراکتور سازی نیمکت نشین خواهد شد.
 • زلاتان ابراهیموویچ به دلیل فرار از خدمت و غیبت بالای ده سال، در صدد خرید خدمت خود بود که با تیز هوشی دژبانان گمنام، قبل از تکمیل فرم، در صف یکی از دفاتر پلیس بعلاوه ۱۰ دستگیر و به مراجع قضایی مستقر در باشگاه تراکتور سازی تحویل داده شد.
 • پرونده کفالت نیمار نیز مورد قبول کمیسیون کفالت قرار نگرفت و وی باید جهت اعزام به تبریز، با ظاهری آراسته (کچل)، رأس ساعت ۷ صبح در ترمینال جنوب بارسلون حضور یابد.
 • مانوئل نویر نیز که برگه ی اعزام خود را ماه ها قبل ارسال کرده بود، به همراه پدرش در دفتر باشگاه تراکتور حاضر شد. پدر نویر که سابقه دوستی با چند سرهنگ را نیز در کارنامه دارد، به دوستان خود سفارش کرده که پسرش فقط درون دروازه به عنوان منشی بایستد و ظهرها به منزل برود تا دیگر شب ها در هیچ پستی ندهد!
 • آندرس اینیستا هم که برای تعویض کارت قدیمی خدمت سربازی اش و گرفتن کارت هوشمند اقدام کرده بود، به تراکتور سازی تبریز پیوست.
 • سرخیو راموس نیز که جهت گرفتن کارت سوخت اقدام کرده بود هم اکنون در دفتر باشگاه تراکتور محبوس است.

اخطار: یادم رفت اولش بگم، خواندن این متن به مشمولین خدمت سربازی توصیه نمی شود!

نویسنده آقای زیکس (میلاد سازمند)

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

1 دیدگاه ارسال شده:

پوریا گفته: ۱ دی ۱۳۹۵ پاسخ

واقعانی با این قانونشون شورشو درآوردن . دلیل قهرمان نشدن تراکتور تو لیگم اینه که حق تیمایی مثل ملوانو فجر و نیروی زمینیو خورده .

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.