اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

استعداد سوزی از نوع خارجی!

استعداد سوزی از نوع خارجی!

ترول فوتبال – پیش از این به بررسی استعداد های ایرانی که در سال های نه چندان دور، دود شده و به هوا رفته بودند پرداختیم. ( برای خواندن آن مقاله اینجا کلیک کنید )

در این مقاله می خواهیم از همتایان فرامرزی این بازیکنان نیز نام ببریم:

  • مارکو فان باستن

مهاجم جذاب تیم هلند که عضو بهترین تیم ملی تاریخ کشورش و میلان بود در ۲۸ سالگی مصدومیت جوری ضامنش را کشید که کلاً فوتبال را کنار گذاشت. همبازی فرانک رایکارد و رودگولیت شاید اگر سیاه و موفرفری بود شاید مثل دوستانش سال ها می توانست فوتبال بازی کند و شاید توپ طلا را نیز می توانست در کارنامه اش داشته باشد ولی سفید و موقشنگ بود و تاب مصدومیت را نداشت.

  • دیه گو ریباس

عجیب خوب بازی می کرد. توپ گرفتن از این مولخت برزیلی کار حضرت فیل بود. ضربات آزاد برایش مثل پنالتی بود و جوری پاس می داد که انگار با خط کش زمین را اندازه می گیرد! کسی که در ۱۹ سالگی، شماره ۱۰ و کاپیتان وردربرمن بود و پس از انتقالش به یوونتوس به خاطر این که کیلینی پفکش را خورده بود با ماروتا قهر کرد و بعد از رفتنش از بانوی پیر فوتبالش تمام شد. زمانی که از اتلتیکو مادرید به صورت بازیکن آزاد جدا شد به دلیل دستمزد بالایش و مصدومیتش هیچ تیمی نتوانست جذبش کند و الآن معلوم نیس کجاست. گفته می شود دیگو در خرابه های برزیل با ضربه ی آزاد تشتک نوشابه می پراند و شیتیل جمع می کند!

  • میلوش کراسیچ

او هم از آن وینگرهای مو قشنگ بود که بسیار سرعتی، تکنیکی و گلزن بود و در ۲۳ سالگی رسماً به سران یوونتوس اعلام کرد جون مادرتون من و بخرید!

یوونتوس هم با رقمی پایین وی را به خدمت گرفت و همان نیم فصل اول میلوش بهترین بازیکن سری آ شد ولی اتفاقی عجیب فوتبال وی را تماماً به باد داد. عمویش در یک تصادف رانندگی کشته شد و چند روز بعد پدرش توی خیابان به طور اتفاقی! با ماشین کسی را راهی سینه ی قبرستان کرد که بعداً معلوم شد قاتل عمویش است! این اتفاق که کراسیچ را دچار فشار خون بالا و ۵ سکته ی قلبی کرده بود او را از یوونتوس به تیم شهرداری ممسنی و بعد فروش سی دی قاچاق در پاساژهای بنگلادش کشاند.

  • آدریانو

همه یادشان هست که آدریانو باگ PES بود و با بادی بالانس و شوت پاور ۹۹ در کنار زلاتان در نوک حمله ی اینتر تور هر دروازه ای را پاره می کرد. بازیکن فوق العاده ی تیم ملی برزیل بعد از افسردگی و رفت و آمد های یک روز در میان به سری آ برزیل و سری آ ایتالیا در حالی که دماغش آویزان بود و حق حق می کرد با بادی بالانس ۷۰ و شوت پاور ۸۰ فوتبال را گذاشت کنار.

  • فدریکو ماچدا

ایتالیایی جوان منچستر بعد از این که چند بازی توسط الکس فرگوسن به بازی گرفته شد و گل های حساسی برای شیاطین سرخ زد، نوید یک مهاجم خوش تکنیک را به مردم چکمه نشین اروپا می داد اما پس از چندی نشان داد استوک کمی برایش گشاد است و احتمالاً گل هایش شانسی و از روی جوگیری بوده است. ایشان در حال حاضر نیمکت تیم های اروپایی را سالی یک بار ساک ساک می کند.

  • اندرسون

بازی اش بسیار شبیه به رود گولیت بود. او هم از آن دسته بازیکنان فرگوسن بود که ناگهان بازی اش در اوج تعطیل شد. دریبلینگ بالا و شوت های سنگینش هرگز از یاد هواداران منچستر نمی رود. از او انتظار می رفت که بهترین هافبک دنیا شود ولی خیلی زود با یک مصدومیت و نیمکت نشینی از منچستر رفت و الآن یکی از شعب فلافل آبادان را در ریودوژانیرو دارد.

  • جیووانی دوس سانتوس

شاید شبیه ترین بازیکن به مسی در بارسلونا بود! ریزنقش مکزیکی بارسا به یک باره از این تیم نقل مکان کرد و سکوی افتخار کاتالونیا را به سواحل لس آنجلس و جگرهایش فروخت تا هواداران فوتبال او را گاهی در جام جهانی و گاهی در صف نانوایی ببینند.

  • ادواردو

یه تکنیکی فوق العاده که از جمله صیدهای ناب آرسن ونگر بود. قطعا اگر مصدوم نمی شد از رونالدینیو هم بهتر می شد اما توپ رفت زیر پایش و ونگر عشق چوبله را تنها گذاشت!

بازیکنانی مثل الکساندر پاتو، بویان کرکیچ، نانی، میگوئل ولوسو، فابیو کوالیارلا، سباستین جیووینکو، نیهات قهوه چی، نیکولا لئالی، یوان گورکوف، آندره پیره جینیاک، روبرتو آریزمندی، رافائل سوبیس، روبرتو سولدادو، خاوی مارتینز و خیلی های دیگر نیز در این لیست جای می گیرند و با انتخاب های شخمی فوتبالشان را نابود کردند. امیدوارم سر بازیکنانی مثل گابیگل که راهی مثل این بازیکنان انتخاب کرده اند خیلی زود به سنگ بخورد و بینندگان فوتبال را از دیدن بازی هایشان محروم نکنند.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.