اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

بررسی نقل و انتقالات ممکن و ناممکن تاریخ

بررسی نقل و انتقالات ممکن و ناممکن تاریخ

ترول فوتبال – به بهانه نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات ، در این متن وبسایت ترول فوتبال قصد دارد چند مورد از بزرگترین نقل و انتقالات که صورت نگرفته اند و یا خیره کننده بوده اند را بررسی نماید.
وقتی از کلمه حسرت نقل و انتقالات استفاده میشود، همه ذهنها ناخودآگاه به سمت استعداد ناب فوتبال ایران، پسر طبیعت امیر حسین مقصودلو (تتلو) میرود که نه تنها دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از استعداد این بازیکن محروم شدند بلکه از حمایت تتلتی ها و شعارهای انرژی زایی نظیر بغ بغو نیز محروم شدند!
در ادامه باید به مهره ای تاثیر گذار در راهیابی ایران به جام جهانی ۹۸ اشاره کنیم. ابراهیم تهامی، بازیکنی که با دریبل کردن ۱۴ بازیکن در یک صحنه نگاه همگان را به خود معطوف کرد و درحالیکه میتوانست جانشین شایسته ای برای یوهان کرویف در بارسلونا و یا دی استفانو در رئال مادرید شود، با کوتاهی مدیران این دو باشگاه، این انتقال امکان پذیر نشد!
و اما دراین بین بازیکنی بود که از بهترین و خیره کننده ترین نقل و انتقالات تاریخ لیگ برتر یاد میشود. بازیکنی که با انتقال به باشگاه پرسپولیس مایه مباهات طرفداران این تیم شد. بله درست حدس زدید، پائولو روبرتو دی کارمو مهاجم شش دانگی که تخصصش دریبل کردن دروازه بان و سپس فرستادن توپ به بازار باقالی فروشان میدان تره بار بود. کاری که حتی آقای گل فعلی این تیم، مهدی طارمی نیز در انجام آن عاجز است!

#حامدیانو

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.