اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

بزن روشن شی + عکس

ترول فوتبال – بله همان‌طور می‌بینید وخامت اوضاع در باشگاه بارسلونا در حال فتح الفتوح تپه های جدید، یکی پس از دیگری است! انواع فرار مالیاتی و پرونده های مختلف کم بود حالا به دخانیات ورود کرده‌اند.

خدا از پیکه نگذرد که استارت این اتفاق را او با سیگار برگش و عکس یادگاری با کاپ چمپیونزلیگ زد. البته پس از کسب اینهمه افتخار و اخیرا سوپر لایی های مسی ظاهرا مسئولان بارسلون از فوتبال اشباع شده و قصد ایجاد تنوع دارند. آن ها در تلاش های اخیر خود اقدام به تولید ذغال مرغوب با ماندگاری بالا و اختراع طعم های جدید تنباکو از جمله دوسیب مسی و پرتقال نیمار کرده‌اند.

از خدمات بی‌دریغ بندرنشین ها به جهانیان عرضه‌ی این محصولات به صورت عمده و کاملا به دور از تحریم های ظالمانه است. در این تصویر هم یک نیسان آبی با ابهت را مشاهده می‌کنید که لایسنس نمایندگی دخانیات بارسلونا را دارد و به صورت اورجینال از آن سوی آب جنس می‌آورد! البته شایعاتی پیرامون عرضه‌ی گل، بنگ، حشیش و امثالهم در سایه‌ی تجارت تنباکو و ذغال توسط این باشگاه مطرح شده است که تماما از بیخ تکذیب شده‌اند. احتمال می‌رود گلاب به روی‌تان حالت تهوع های مسی و گاز گرفتگی های لوییز سوارز به سوءمصرف اجناس تجارت پنهان بارسلونا مربوط باشد!

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.