اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

برزای ، یادگار رمزی

ترول فوتبال – همه ما با گلزن قاتل، آرون رمزى آشنا هستیم کسى که با گل هاى خودش افراد مهم بسیار زیادى رو کشته و با هر گلى که میزنه تن دنیا به لرزه در میاد.

تیرک هاش عامل بیمارى هایى مثل سرطان، زات الریه و شوت هاى نزدیک دروازش عامل مریضى هایى مثل سرما خوردگى، آنفولانزا و پاس هاش در حد زخمى کردن هاى کوچیک هست.

آرون رمزى که مدتى هست کار خاصى تو بازى هاى خودش انجام نمیده و از اون روزاى اوجش که عامل اصلى مرگ و میر تو جهان بعد تصادفات بود فاصله گرفته، حالا تو ایران کسى پیدا شده که دیروز با گلزنى خودش نشون داد جانشین به حق رمزى هست.

گل زن بازى دیروز استقلال یعنى بهنام برزاى که در دقیقه ٩٢ گل تساوى بخش این تیم رو زد. پس از این گل بود که یکى از هواداران استقلال متاسفانه به علت ایست قلبى دارفانى رو وداع گفت.

چند ساعتى از این گل نمى گذشت که جورج مایکل، خواننده بریتانیایى تو سن ۵٣ سالگى در گذشت. همه از فوت این دو آدم ناراحت هستن ولى هیچکس به این دقت نکرده بود که همه این ها بعد از گل برزاى اتفاق افتاده.

دنیا داشت از شر آرون رمزى خلاص میشد که فهمیدیم از خودش یادگارى به جا گذاشته و اون کسى نیست جز بهنام برزاى که از این پس باید جاى بهنام هازارد اون رو یادگار رمزى صدا کنیم.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.