اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

موضوعات طنز مورد بحث بین فدراسیون فوتبال و شرکت آدیداس

موضوعات طنز مورد بحث بین فدراسیون فوتبال و شرکت آدیداس

ترول فوتبال – مذاکرات فدراسیون فوتبال با شرکت آدیداس ادامه دارد و به نظر می رسد در آینده ای نزدیک منجر به عقد قرارداد شود.

به گزارش خبرنگار ما تاکید فدراسیون فوتبال در مذاکرات این بوده که همه تیم های ملی ما موفق به پوشیدن البسه آدیداس شوند و تیم ما دیگر اجناس بی کیفیت نایک را نپوشد! تیم مذاکره کننده با نمایندگان شرکت آدیداس در دبی بحث اعطای پاداش به اعضای تیم های ملی را در مسابقات جهانی مطرح کردند که مورد قبول شرکت آدیداس قرار گرفته. هر چند بر سر عدد پاداش بحث هایی وجود دارد و هنوز روی رقم توافق نهایی صورت نگرفته است. تیم مذاکره کننده ما رقم قرارداد را روی هر دست ۱۵۰ هزار گذاشته که نمایندگان آدیداس آن را۱۵۰ هزار دلار قلمداد کردند و بسیار خوشحال هستند.

مسئله پاداش فوتبال حرفه ای مرسوم است.برند ها به منظور بالا بردن انگیزه تیم ها در بازی های جهانی پاداش نقدی در نظر می گیرند و این جدا از پاداشی که فدراسیون فوتبال برای پیروزی ها و موفقیت ها وضع می کند. نظر فدراسیون فوتبال اهدا چندین دست شورت و عرقگیر به بازیکنان است که بازیکنان مخالفت کردند و میگویند هنوز عرقگیرهای شرکت جیووا را میتوانند استفاده کنند.

فدراسیون فوتبال این اطمینان خاطر را به شرکت ادیداس را داده که می تواند داوران را هم با البسه آدیداس به میدان بفرستد (کسی نفهمد برند اصلی شکرت جورابان است) حتی این ظرفیت را دارد که از توپ های آدیداس در بازی های لیگ برتر و دسته اول استفاده کند ( و کسی نفهمد تولیدی سلیمی بالای کوچه راتق ،بعد از میدان منیریه است) از همه مهمتر این ظرفیت ها می تواند منجر به همکاری باشگاه ها با شرکت ادیداس شود.(و ما مارک نهنگی را به اسم آدیداس قالب کنیم) البته فدراسیون فوتبال همکاری باشگاه ها با شرکت آدیداس را منوط به این دانسته که شرکت آلمانی همانند پوئن هایی که به فدراسیون فوتبال می دهد به باشگاه ها هم بدهکه مسعولین آدیداس با انگشتی از دست پاسخ دادند که خبرنگار ما به وضوح ندید.

اما شرکت ادیداس در نقطه مقابل روی کپی رایت تاکید دارد و اذعان داشته به شرطی با این خواسته ها موافقت خواهد کرد که نمایندگان فروش در ایران با حمایت مواجه شوند و این طور نباشد که البسه این شرکت در شرکت های غیر قانونی در ایران تولید و به معرض فروش گذاشته شود که نمایندگان ما کاملا موافقت خودرا اعلام کردندو گفتند بیچاره! اصلیارو خودمون ورمیداریم میدیم بچه های هیئت فوتبال!پسر آقا شیرازی هست…خیلیم خوش تیپه…

بر اساس اخبار رسیده به زودی قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت آدیداس رسانه ای می شود و مفاد آن به اطلاع مردم خواهد رسید (و کلی میخندیم!!!)

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.