اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

وقتی حواشی عاشق تیم استقلال شد

ترول فوتبال – اخیرا طی مصاحبه‌ای رضا افتخاری، مدیرعامل استقلال سوالی بس بنیادین مطرح فرمودند. طوری که روح شکسپیر از طرح سوال بودن یا نبودن؟ سخت پشیمان گشته و مدتی است که خون گریه می‌کند و روی بازوهای روحش عبارت “مرگ بر هملت” را تتو نموده است. از چند و چون تتو بر روی بازوی روح از ما نپرسید که کلا ما مدعیان در طلبش بی‌خبرانیم و تنها شنیده ها را برای‌تان نقل کرده‌ایم.

بله، می‌گفتیم که لرد افتخاری کبیر که سلطان مصاحبه هستند این بار سعی در ایجاد چالش های اساسی کرده و گفتند که: “چرا حواشی سمت استقلال می‌آید و سمت پرسپولیس نمی‌رود؟” خب البته که ما در حد پاسخگویی به این سوال نیستیم اما پررویی از صفات مشهور ماست پس جسارت کرده و با خودنمک‌پنداری خاصی ادامه می‌دهیم!

در سرراست‌ترین و کم منطق‌ترین حالت می‌گوییم خب دوست دارند. یعنی حواشی کلا حال می‌کنند که سمت شما بیایند و این امر ممکن است با جذابیت شما در رابطه‌ای نزدیک باشد. پر واضح است که اینطور نیست و این حواشی ماحصل مصاحبه‌های توفانی مدیرعامل (ستاره‌ی چهارم و…) سرمربی (فرشینگ، سه امتیاز حذفی، پردازش و…) و البته بمب ترکاندن هایی است که آخرش معلوم شد از این پلاستیک حبابی تق‌تقی ها هستند. دیدید؟ سر شوخی را خودتان باز کردید حالا می‌گید اینجوری نمی‌تونم؟! مگر می‌شود مگر داریم؟

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.