اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

فیفا ۲۰۱۸، یک قدم به واقعیت نزدیک تر شد + عکس کاور

فیفا ۲۰۱۸، یک قدم به واقعیت نزدیک تر شد + عکس کاور

ترول فوتبال – شرکت “EA Sport”، سازنده ی بازی های فیفا، در صدد است برای طبیعی تر شدن هرچه بیشتر محصولش، امکانات ویژه ای را در جدیدترین نسخه ی فیفا ارائه دهد.

بخش “Career Mode” فیفا، بخشی است جذاب برای کسانی که علاقه به مدیریت تیم مورد علاقه ی خود دارند. فیفا قصد دارد در نسخه ی جدیدش، قابلیتی ویژه به این بخش اضافه کند: با عنوان “تیم های نظامی”؛ به این صورت که در هر لیگ، یک الی دو تیم وابسته به ارگان های نظامی وجود داشته باشند تا بازیکنان، دوران خدمتشان را در این تیم ها سپری کنند.

البته این پایان ماجرا نیست؛ شما تنها با داشتن ۴۰ میلیون یورو در حساب باشگاهتان، می توانید تیم خود را تبدیل به تیم نظامی کنید. جای هیچ نگرانی نیست؛ لباس، لوگو و حتی اسم تیمتان کوچکترین تغییری نمی کند و به راحتی می توانید با هزینه ای کمتر و بدون دردسرهای رضایت گرفتن، از حضور بازیکنان جوان در تیمتان لذت ببرید.

فیفا اما دست بردار نیست و پا را یک قدم دیگر هم فراتر گذاشته است؛ همان گونه که در بالا گفته شد در هر لیگ، یک الی دو تیم نظامی وجود دارد و این، شما را وارد رقابت با تیم های نظامی می کند. برای مثال: شما در “سری آ” تیمی دارید که آن را طبق آنچه گفته شد نظامی کرده اید و به همراه ناپولی، تیم های نظامی لیگ هستید. حال در فیفا ۲۰۱۸، جانلوئیجی دوناروما، سنگربان فوق العاده و بسیار جوان آث میلان، ۱۸ سالش تمام شده و مشمول به شمار خواهد رفت و از آن جایی که باشگاه میلان دانشگاهی ندارد تا سربازی بازیکنانش را به تعویق بیاندازد، به ناچار این ستاره باید فوتبالش را در یکی از تیم های “سری آ” بگذراند. ولی کد خدمت این بازیکن برای ناپولی صادر شده است. بازهم جای نگرانی نیست؛ شما می توانید با گرفتن همزمان R2 و L2، کد خدمت این بازیکن را تغییر دهید و سپس بار دیگر لذت ببرید.

با این امکانات، به نظر می رسد شرکت “Konami” دیگر توانایی ادامه دادن رقابت با “EA Sport” را نداشته باشد و دچار ورشکستگی شود. ولی با این حال عده ای از کارشناسان معتقدند این شرکت با جایگزین کردن سرهنگ علیفر به جای “جیم بگلین” بتواند بار دیگر به عرصه ی رقابت بازگردد.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

2 دیدگاه ارسال شده:

مرتضی گفته: ۱۱ دی ۱۳۹۵ پاسخ

عااالی

لیتی گفته: ۱۱ دی ۱۳۹۵ پاسخ

دهنتو سرویس خیلیییییی خوب بود خدا ازت نگذره

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.