اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

سوال های هواداران استقلال از مدیر عامل استقلال که بی جواب ماند!

ترول فوتبال – در پی مصاحبه افتخاری مدیرعامل استقلال تهران مبنی بر اینکه از خسرو خواستیم با سجاد شهباززاده مذاکره کند و همچنین اوضاع نا بسامان باشگاه، خبرنگار ترول فوتبال به نمایندگی از هواداران استقلال ، چند سؤال مطرح کرده که با هم بررسی می کنیم:

۱- مدیرعامل محترم!
خسروحیدری، بازیکن استقلال، باید با سجاد مذاکره کند. زهیوی هم باید خودش برود و رضایت نامه بگیرد! لطفاً نقش خودتان را در نقل و انتقالات شرح بدین؟

۲- جناب آقای افتخاری بالاخره بعد از ۲-۳ ماه متوجه شدید تعداد قهرمانی های استقلال در آسیا چندتاست؟

۳- می شود از شما خواهش کنیم یک تذکر به تیم بدهید که بارسایی بازی نکند؟ ما هواداران طاقت نداریم! ما به همان فوتبال علی اصغری که تیممان قبل از شما بازی می کرد راضی هستیم به خدا! حداقلش این بود که نتیجه می گرفتیم!

۴- انصافاً چطور می شود که هم رییس کمیته فوتسال هستید هم رییس سازمان لیگ فوتسال و هم مدیر عامل تیم استقلال، ولی حتی دو شغله هم محسوب نمی شوید؟

۵- خداییش زنگ زدید باشگاه نفت گفتید مبعلی را می خواهیم و آنها گفتند او را نمی دهیم، شما هم گفتید ببخشید مزاحم شدم بای؟ دقیقاً تاکتیک جنابعالی برای جذب نفرات مدنظر سرمربی تیم چیست؟

۵- آن موقع که داشتید زنگ می زدید قلعه نوعی سراغ سروش رفیعی را بگیرید پیش خودتان نگفتید بهتان می خندند؟ مدیرعامل عزیز! مگر برای جذب بازیکنی که آزاد است و قراردادش تمام شده، زنگ می زنند سرمربی تیمش؟ انصافاً شما خار مذاکرات فی ما بین هستید!

۶- و سؤال آخر که جوابش خیلی مهم است:
مدیرعامل محترم باشگاه دقیقاً تا چه وقتی هستید؟ یعنی دقیقاً چه باید بشود که شما استعفا کنید؟

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.