اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

حال و روز السد قطر در این روزها به زبان طنز!

حال و روز السد قطر در این روزها به زبان طنز!

ترول فوتبال – یکی دیگر از ستاره های سرشناس السد قطر هم دچار مصدومیت شدید شد تا بر بحران کمبود بازیکن در اردوی تیم قطری بیفزاید.

در شرایطی که فریرا سرمربی پرتغالی-لیمویی السد دیروز بغداد بونجاح (از فامیل های دور پاریس هیلتون) بهترین گلزن این فصل خود را به دلیل حضور در جام ملت های آفریقا به مدت یک تا یک و نیم ماه از دست داد کادر پزشکی داغان این باشگاه خبر بد دیگری به فریرا دادند که نشان می داد خلفان ابراهیم مهاجم ریزنقش و سیه چرده گلزن السد بنا بر اعلام پزشکان به دلیل آسیب دیدگی حداقل سه هفته از ترکیب تیمش دور خواهد بود. در همین راستا مربی این تیم از هواداران درخواست کرد تا بدن های خودرا آماده کنند تا در صورت امکان با بازیکنان تعویض شوند.

السد که چهارشنبه شب باید به مصاف الخریطیات برود در این بازی مرتضی پورعلی گنجی را به دلیل محرومیت، بغداد بونجاح را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی الجزایر ، حسن الهیدوس به دلیل مانیکور و پدیکور ، خلفان ابراهیم را به دلیل مصدومیت ، بلال محمد را به دلیل شاعبه همکاری با منصوریان ، مشعل عبدالله را به دلیل کهولت سن ، عمر عبدالرحمان را به دلیل عدم ملیت قطری (این مشکل با ۱۰ دقیقه مذاکره و پرداخت هزینه قابل حل شدن است) ، سباستین سوریا به دلیل اینکه اصن در تیمشان حضور ندارد و حسین عبدالغنی را اگر گفتید به چه دلیلی (شکلک لبخند) در اختیار ندارد.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.