اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

مقصد ستاره های ایرانی ترول فوتبال در فصل نقل و انتقالات !

مقصد ستاره های ایرانی ترول فوتبال در فصل نقل و انتقالات !

ترول فوتبال – با توجه به فرا رسیدن زمستان، و باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، همه تیم ها به دنبال تقویت خود و خرید مهره های کارامد هستند، همچنین به دلیل کیفیت بالای لیگ برتر ایران، تیم های اروپایی نگاه خاص و ویژه ای به تیم های لیگ برتر و شاه مهره های ایرانی دارند، در این گزارش به بررسی نقل و انتقالات احتمالی ستاره های فوتبال ایران و تیم های مقصد انان می پردازیم؛

  • محمدحسین کنعانی

گزارش ها حاکی از ان است، که گواردیولا برای تقویت خط دفاعی خود در به در به دنبال این مدافع خوش قامت و رزمی کار ایرانی است، تا در خط دفاع و گاه بر روی سکو ها، زوج کنعانی کمپانی را تشکیل دهد، تا شاید اوضاع بهم ریخته تیم خود را کمی بهبود بخشد.

  • مهدی طارمی

از اسپانیا خبر می رسد، که رئال مادرید در نظر دارد مهدی را با توجه به شم بالای گلزنی و تکنیک نابش جایگزین بنزما سالخورده کند، برای این جوان ایرانی ارزوی موفقیت داریم و از او خواهشمندیم، که در صورت انتقال به رئال، مواظب دام های شیطانی که حسودان و نامسلمانان، برای او پهن میکنند باشد.

  • سوشا مکانی

سوشا رفاقت دیرینه ای با جان تری دارد و تری در مصاحبه هایش همواره از معرفت سوشا، در جور کردن مکان گفته است، شاید همین رفاقت دیرینه سبب شود که چلسی با توجه به فروش احتمالی کورتوآ او را به خدمت بگیرد، و سال های سال دروازه ی خود را بیمه کند.

  • خسرو حیدری

بعد از مصدومیت کوتینیو، لیورپول در همه بازی هایش از کمبود یک بکش زیرش حرفه ای، ببخشید یک سانتر کننده حرفه ای رنج می برد، بنابراین یورگن کلوپ در نظر دارد، خسرو را که سابقه طولانی در این امر دارد و سال های سال، استقلال بوسیله سانتر های او عناوین مختلفی بدست اورده است، را در این زمستان به تیم خود اضافه کند.

  • اندرانیک تیموریان

لستر بعد از دست دادن کانته هیچ گاه لستر سابق نشد، انان به دنبال یک هافبک دفاعی با تجربه و دعوایی و بزن بهادر میگردند، و چه کسی بهتر از آندو، او که تبحر خاصی در شکستن ساق دعوا و درگیری با بازیکن و داور و تدارکاتچی دارد، میتواند روز های درخشانی را در لستر سپری کند.

  • امین حاج محمدی

امین حاج محمدی، ملقب به امین بسم الله، از خوش آتیه ترین و بهترین مدافعان ایرانی محسوب می شود و با توجه به نزدیکی فرهنگ ایران و ایتالیا، و پایبندی شدید امین به خانواده و اصول اخلاقی او ایتالیا را مقصد خود انتخاب کرده است و تیم اث میلان در نظر دارد با جذب او به مشکلات همیشگی در خط دفاع پایان دهد.

  • علی علیپور

این مهاجم جوان و گلزن، که با میانگین گلزنی خود (یا به قولی گل نزنی) رکورد های لیگ را جا به جا کرده است، به دنبال حضور در لیگ های اروپایی به منظور پیشرفت و بهبود رکورد های شخصی خود می باشد و باشگاه پاری سنت ژرمن که بعد از رفتن زلاتان، خلا عظیمی را در خط حمله خود احساس میکند به دنبال جذب این مهاجم جوان و گلزن می باشد.

ولی این پایان ماجرا نیست قصد داریم یکی از بزرگترین انتقال های احتمالی را به شما معرفی کنیم…

  • علی منصوریان

او را مبدا و بنیان گذار، مکتب بشکه و فِرِش در ایران میدانند و تمام رسانه های جهانی او را به شدت تحت نظر دارند، اوحتی چند پیشنهاد از تیم های مطرح لیگ برتر انگلیس داشت، که به دلیل علاقه به استقلال به آن پیشنهاد ها پردازش نکرد، اما داستان زمانی جدی شد که مدیران بارسا متوجه شدند، سبک بازی تیم انریکه تقلیدی کورکورانه و بچگانه از تاکتیک های منصوریان است و بارسا مثل استقلال بازی میکند، برای همین انان در صدد برکناری انریکه و جایگزینی این مربی با لیاقت و شایسته به جای او هستند…

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.