اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

اکسل ویتسل دلیل اینکه چرا لیگ چین را انتخاب کرد، فاش ساخت

ترول فوتبالاکسل ویتسل پس از تایید انتقالش به چین از هواداران زنیت در اینستاگرام قدردانی میکند

  • ویتسل پیشنهاد یووه را به خاطر چین رد میکند

در سال اخیر سوپرلیگ چین گام های محکمی برای جلب نظر ستاره های فوتبال اروپا برداشته است. بازیکن هایی مانند هالک، لاوتزی، گرازینو پله از قبل روانه ی شرق شده بودند و در هفته های اخیر باشگاه های چینی اسکار را از چلسی و اسکار توز را از بوکا جونیرز جذب کرده اند.
آن ها اکنون یک خرید بزرگ دیگر انجام داده اند و ستاره ی بلژیکی – اکسل ویتسل – را از زنیت سن پطرزبورگ جذب کرده اند.
این هافبک با باشگاه تیانجین کوانجین که زیر نظر فابیو کاناوارو هدایت میشود با دستمز حدود ۱۸ میلیون یورو در سال به توافق رسیده است.

  • ‘برای خانواده ام’

تصمیم ویتسل برای گذراندن بهترین دوران حرفه ایش در دنیای سوم فوتبال پس از ۴ سال بازی در لیگ روسیه و باشگاه سن پطرزبورگ اساسا به خاطر پول، تاسف فوتبالدوستان را در بر داشته و او را وادار به توضیح دادن درباره ی تصمیم خود کرده است.
در مصاحبه با tuttosport، ویتسل درباره ی تصمیم خود توضیح میدهد و آن را به خانواده اش ربط میدهد:

“تصمیم سختی بود. از یک طرف باشگاه بزرگی مانند یوونتوس و از طرف دیگر یک پیشنهاد فوق العاده که به خاطر خانواده ام نمیتوانستم آن را رد کنم.
مدیریت باشگاه یوونتوس همیشه با من مثل جنتلمن ها رفتار کرده است و من برای آن ها آرزوی موفقیت و قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارم و چه بسا روزی مسیر هایمان به هم دیگر خورد.”

  • او در ۴ سال گذشته حدودا ۳ میلیون یورو در سال به دست می آورد؛ خانواده اش چقدر بزرگ است؟

پس از ۴/۵ سال بازی در سن پطرزبورگ وقتش رسیده که اینجا را ترک کنم.
میخواهم از همه در زنیت و شهر سن پطرزبورگ به خاطر تمام خاطرات عالی در این سال ها تشکر کنم. از تمام عوامل باشگاه؛ از ریاست گرفته تا کادر فنی، مربیان، بازیکنان، دوستان و تمام خواهر و برادر ها و البته هواداران دیوانه و شگفت انگیز به خاطر عشق و حمایتشان قدردانی میکنم.
افتخار میکنم که بخشی از تاریخ زنیت بودم. من ۴ عنوان قهرمانی به دست آوردم و ۱۰۰ % باور دارم که پسر ها در انتهای فصل قهرمان خواهند شد. پتروسکی و شهر زیبای سن پطرزبورگ همیشه جایگاه خاصی در قلب من خواهند داشت و هر زمان که ممکن باشد باشگاه را دنبال میکنم.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.