اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

بیانیه کارلوس کی روش از نگاه ترول فوتبال

بیانیه کارلوس کی روش از نگاه ترول فوتبال

ترول فوتبال – کارلوس کی روش ، سرمربی تیم ملی ایران در خصوص اتفاقات اخیر بیانیه ای صادر کرده است.

در این بیانیه آمده است:

بعد از اظهارنظر عمومی آقای برانکو ایوانکویچ در مورد تیم ملیه خودم، من تصمیم گرفتم که ۷ بازیکن پرسپولیس را از اردوی تیم ملی در دوبی مرخص کنم و در نهایت هررررری.

این تصمیم به ۳ دلیل گرفته شد:

  1. می دانید که اردوی دوبی در ماه دی بوده اما روزهای فیفا دی نبوده و آقای برانکو ایوانکویچ نیز علاقمند به همکاری نداشت و بیشتر مبحث دایورتینگ را پیش گرفت. من به عنوان مربی تیم ملی قادر به ارائه تضمین برای موفقیت یا ناکامی ایشان نیستم ایشان کلا همه را ۱-۰ میبرند اما من به فوتبال هجومی اعتقاد دارم.در ضمن خاک بر سر ممد مایلی!
  2. همچنین در مقطع حساس کنونی من علاقمند بودم تا بازیکنان ملی پوش پرسپولیس را از فشارهایی که از سوی برانکو بر آنها وارد شده است رها سازم و آن ها را در تیم ملی روی نیمکت بنشانم .
  3. دوست دارم.

همانطور که گفتم، اردوی دوبی در برنامه های ما قرار داشت و با زور و قمه کشی مورد تایید فدراسیون و باشگاه ها قرار گرفته بود که من از این بابت خوشحالم. هدف ما این است که برای اولین بار در تاریخ به شکل متوالی به جام جهانی صعود کنیم و با یک مساوی بی نظیر (این بار مقابل گابن یا حداکثر لیختن اشتاین) کارنامه خفنی بر جای بگزارم. علیرغم همه محدودیت ها، موفق شدیم با حماقت دیگر تیمها و با زدن گل های بیشمار در صدر گروه قرار بگیریم. اردوی دوبی نیز می توانست در عین یللی تللی بودن، شرایط مناسبی برای پیشرفت بازیکنان و تیم ملی در پیچاندن باشگاه ها فراهم کند.
وی در پایان با تشکر از امیر قلعه نویی بابت دعوت وی به شام گفت : نمیدانم وی ته پیاز است یا سر آن ، اما امیر یکبار من را دعوت کرد و دو تکه فیله اسپایسی خوردیم که دو تکه متفاوت داشت و بنا به خواسته ی ژنرال من به جامعه ی رستوران دارهای ایران (جز فست فود منصوریان) تبریک میگویم.


برای خواندن بیانیه کی روش اینجا کلیک کنید.

برای بازدید از ستون نویسندگان ترول فوتبال اینجا کلیک کنید.

– برای بازدید از ترول های اختصاصی وبسایت اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.