اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

نحوه ی اهدای خون تیم استقلال در روز گذشته

نحوه ی اهدای خون تیم استقلال در روز گذشته

ترول فوتبال – سرمربی و کاپیتان تیم استقلال در کنار تعدادی از بازیکنان و مربیان این تیم پس از پایان تمرین اقدام به اهدای خون کردند.

به گزارش خبرنگار ما ، حضور ماموران سازمان انتقال خون در تمرین روز جمعه استقلال این تمرین را تحت الشعاع خود قرار داد. سرمربی آبی ها پیش از شروع تمرین برای دقایقی در کنار مسئولین این واحد حضور یافت و عکسی یادگاری با این افراد انداخت تا ماموریت اصلی این سازمان که با شعار یک برای سه در تمرین آبی ها حضور پیدا کرده بودند، به پایان تمرین موکول شود چون منصورین شعار را توهین به خود دانست که یعنی ما اول گل میزنیم سه تا میخوریم!

هر چند در جریان تمرین بهتاش فریبا و تعدادی از حاضران در تمرین برای اهدای خون خود را به اتوبوس حاضر در محل رساندند اما مهدی رحمتی اولین چهره ای بود که بعد از پایان تمرین وارد اتوبوس شد و خون اهدا کرد که با برچسبی روی آن نوشت : اگر نام شما خرمگاه است این خون در رگ شما لخته می شود و میمیرید.

پس از آن حاج محمدی وارد اتوبوس شد که بسیاااار خون تازه و دست نخورده ای داشت و کارش تمام شد و خسرو حیدری از درب کنار سمت راست اتوبوس وارد شد و منتظر علی قربانی بود که وی نیامد و خسرو نیز رفت. پس از آن فرشید باقری وارد اتوبوس شد که متاسفانه به دلیل ناشی گری دو کیسه خون به خودش تزریق کرد و با پس گردنی منصوریان سینه خیز به سمت قم حرکت کرد.آندرانیک نیز در حال عبور از محل بود که تا اتوبوس را رویت کرد درخواست ۴۵ میلیارد برای ۳۰۰ سی سی از خون خود را داشت که با یکی از انگشتان دست افتخاری مواجه شد.

سپس کاوه رضایی وارد مجموعه شد که سوزن به دلیل تشخیص اشتباه رگ ۳ بار بیخود فرو رفت! متاسفانه رگ های وی جایی که باید میبودند،نبودند! جابر انصای نیز به دلیل داشتن لهجه در خون ، پلاکت ای غیر قابل استفاده ای داشت.در همین زمان علی چینی وارد اتوبوس شد که کسی به وی محل نذاشت و او هم رفت.مجتبی جباری نیز در کمال دوستی و سلامت در حال آمادگی برای خون رسانی بود که باد شدیدی وزید و پایش شکست و به بیمارستان منتقل شد و همه خون های بازیکنان را به او تزرق کردند.

گفتنیست آرش افشین ، میثم مجیدی و بهنام برزای بارها خواستند خون بدهند اما منصوریان در را از داخل قفل کرده بود و نمی گذاشت وارد شوند.


برای خواندن اخبار طنز ترول فوتبال اینجا کلیک کنید 

برای خواندن ستون نویسندگان ترول فوتبال اینجا کلیک کنید

برای دیدن ترول های مخصوص به لیگ خلیج فارس اینجا کلیک کنید

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.