اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

شمر زمان حال را بیشتر بشناسید!

شمر زمان حال را بیشتر بشناسید!

ترول فوتبال – ارون رمزی بعد از به فوت رساندن رییس جمهور سابق پرتغال، وزیر کوبا، کاظم سید علی خانی ،آیت الله هاشمی رفسنجانی و حبیب زرین با خود گفت: من چرا این کارهارو مفت میکنم؟ باید از این به بعد برای کارهایم پول بگیرم!

خلاصه رمزی بعد از این حرف یک دفتر تاسیس کرد به اسم: سازمان کشتار جمعی دشمنان به وسیله فوتبال! و سپس اولین مشتری وی آمد او که نامش خوزه بود به وی گفت: داداچ یه مرض داریم تو منچستر به اسم فلینیسم! میخوام ببینم میتونی ناقل این بیماری بکشی یا نه؟ رمزی در جواب گفت:: بزار یه زنگ به ارسن بزنم. ای وای شمارش یادم رفت! نه نه وایسا این جاست! ۰۹۱۲۴۴۴۴۴۴۴

ارسن جواب تلفن را داد و رمزی به او گفت:

الو چاکر سرمربیمون داش آرسنم هستیم! چخبر حاجی؟ یه دفتر تاسیس کردیم میکشیم و پول میگیریم! میخواسم ببینم کی بازی داریم ؟ ونگر : فردا ساعت ۱۵ با منچستر یونایتد. ارون که از این حرف بسیار خوشحال شده بود به خوزه گفت: فردا کارشو میسازم.

بگذریم فردا شد و بازی شروع شد! در دقیقه ۴ ارون گل زد و بعد از گل اعلام شد: فلینی که روی نیمکت داشته جون میداده تو لحظات اخر یک مشت به داور زده و سبب گرفتن پنالتی برا ارسنال شده! پس از این اتفاق خوزه و الباقی بازیکنان منچستر که تحمل این عذاب را نداشتند تک تک به هلاکت رسیدند.

ونگر نیز که قلب نازکش تحمل این همه قتل و خون ریزی را نداشت خود نیز سکته کرد و مرد. آرسنالی ها بعد از خلاص شدن از شر ونگر، با ساندویچ هایی که از بادران تهران خریداری شده بود و آب پرتقال های فرشینگ منصوریان نزد ارون رمزی رفتند و از او پذیرایی کردند و شعار میدادند: این ارون منه دوسش دارم خیلی زیاد قاتل بودن بهش میاد!

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.