اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

اختصاصی / رضا افتخاری ؛ مدیر عامل استقلال رفتنی شد

ترول فوتبال – بنظر می رسد، اعتراض هواداران استقلال در روزهای گذشته جواب داده و رضا افتخاری ، مدیر عامل استقلال برکنار می شود!

روز گذشته ، هواداران استقلال که از عملکرد بد باشگاه در فصل نقل و انتقالات به ستوه در آمده بودند طی یک برنامه از پیش تعیین شده جلوی درب باشگاه استقلال تجمع کردند و خواستار برکناری مدیر عامل تیم یعنی آقای رضا افتخاری شدند.

در حالی که همگان فکر می کردند این اعتراضات مانند دفعات قبلی بی ثمر بماند ولی اینطور نبوده و حالا منابع آگاه و نزدیک به باشگاه استقلال خبر می دهند که قرار است تغییراتی در راس کادر فنی و در پست مدیر عاملی رخ دهد.

رضا افتخاری در آخرین مصاحبه خودش عنوان کرد ” هواداران من را نیاورده اند که توسط هواداران برکنار شوم! ” که این اظهار نظر وی بر شدت عصبانیت هواداران در شبکه های مجازی افزود و حالا همین هواداران با اعتراضشان ظاهرا باعث برکناری وی خواهند شد. هواداران استقلال همانطور که مربی تیم را خودشان انتخاب کردند، نقش بسزایی در انتخاب مدیر عامل استقلال نیز دارند.

آخرین خبرها حاکی از آن است که آقای رضا افتخاری به دلیل عملکرد ضعیف در فصل نقل و انتقالات و همچنین اعتراض هواداران استقلال در طی چند روز آینده برکنار خواهد شد. از گزینه های جانشینی وی علی فتح الله زاده نام برده میشود که شانس بسیار زیادی برای گرفتن دوباره این پست دارد.

باید دید با برکناری رضا افتخاری و آمدن علی فتح الله زاده استقلال چه روندی را در ادامه فصل در پیش خواهد گرفت و آیا این تغییر بسود استقلال خواهد بود یا خیر ؟ نظر شما چیست؟ با ما در میان بگذارید!


برای خواندن نوشته های طنز ترول فوتبال اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.