اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

بارسلونا ۳-۱ بیلبائو / جشن صعود با گلزنی msn

ترول فوتبال – بارسلونا با پیروزی ۳-۱ مقابل اتلتیک بیلبائو در نیوکمپ، موفق شد در مجموع با نتیجه ی ۴-۳ به مرحله ی یک چهارم نهایی کوپا دل ری راه پیدا کند.

شاگردان لوییز انریکه که برای صعود نیاز مبرم به پیروزی قاطع داشتند، از همان ابتدا سعی در مدیریت بازی و خلق موقعیت داشتند که در این امر رفته رفته به انسجام بیشتری دست میافتند. در دقیقه ی ۲۵ بارسلونا روی همکاری نیمار و سوارز توسط مهاجم اروگوئه ای به گل رسید که این گل توسط کمک داور به اشتباه آفساید اعلام شد تا حاضران در نیوکمپ به خشم بیایند و بازیکنان بارسا نیز انگیزه ی بیشتری به دست بیاورند. در نهایت روی یکی از فرار های نیمار از سمت چپ و اورلب این بازیکن، لوییز سوارز با شوتی سر ضرب قفل دروازه ی بیلبائو را در دقیقه ی ۳۵ گشود و بارسلونا را پیش انداخت. با این گل فشار روانی تا حدود زیادی از روی دوش تیم میزبان برداشته شد و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.

بارسلونا که میدانست نباید تنها به یک گل بسنده کند، نیمه ی دوم را نیز تهاجمی آغاز کرد و در حالی که تنها ۲ دقیقه از شروع نیمه گذشته بود، حرکت انفرادی نیمار در محوطه ی تیم بیلبائو با خطای مدافع این تیم روی وینگر برزیلی بارسا همراه شد تا آبی اناری ها صاحب یک ضربه ی پنالتی شوند. زننده ی ضربه خود نیمار بود تا با به گل تبدیل کردن این توپ به طلسم عدم گلزنی خود در چند بازی اخیر بارسا خاتمه دهد.

در حالی که بازی کمی آرام گرفته بود، تیم والورده روی تک موقعیت خود روی دروازه ی سلسین به گل رسید. انریک سابوریت بلندقامت روی یک ارسال از جناح چپ تیم بارسا با پرشی بلند توپ را به موقعیت خلاف جهت حرکت گلر هلندی بارسا فرستاد تا نتیجه ی بازی رفت تکرار شود.

چند دقیقه لازم بود تا بارسلونا از شوک این گل خارج شود و کنترل بازی را دوباره در دست گیرد. کاتالان ها با اتکا به مثلث آتش خود بار ها سعی در ایجاد خلل در خط دفاع اتلتیک بیلبائو نمود و از آن سو تیم باسکی که برای حفظ نتیجه به نیوکمپ آمده بود، با خطا های پرتعداد مانع از به ثمر رسیدن حملات میزبان میشد. در دقیقه ی ۷۸ روی یکی از همین خطاها، بارسلونا در موقعیتی مناسب صاحب یک ضربه ی کاشته شد تا چشم ده ها هزار تماشاگر حاضر در نیوکمپ به لیونل مسی بسته شود. فوق ستاره ی آرژانتینی که در دو دیدار اخیر بارسا دو بار موفق به گلزنی از طریق ضربات ایستگاهی شده بود، این بار هم بهترین استفاده را از این موقعیت کرد و با فرستادن توپ به تیر دو و خلاف پیشبینی سنگربان بیلبائو، موج شادی را برای بارسایی های حاضر در زمین و سکوهای نیوکمپ به ارمغان اورد. با این نتیجه بارسلونا تیم صعود کننده به دور بعد بود.

آبی اناری ها بازی را در دقایق پایانی نیز توانستند کنترل کنند تا با پیروزی در این دیدار خانگی و در مجموع با حساب ۴-۳ به مرحله ی بعدی این رقابت ها صعود کنند و ناکامی ها اخیر خود را موقتا به باد فراموشی بسپارند.


برای دیدن ترول این بازی اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.