اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / جنگ بزرگ مادریدی ها این بار برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا

طنز / جنگ بزرگ مادریدی ها این بار برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا

ترول فوتبال – مسابقه رفت تیم های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ساعت ۲۳:۱۵ سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید با قضاوت مارتین اتکینسون، داور اهل انگلستان برگزار خواهد شد.

  • رئال مادرید در هفت دوره ی متوالی لیگ قهرمانان اروپا توانسته است به نیم نهایی این رقابت بزرگ راه یابد. ولی طرفداران آن ها هیچوقت عدد ۷ را نماد خود قرار ندادند! یاد بگیریم هول نباشیم!
  • ایسکو نریمان جهان یکی از آماده ترین بازیکنان رئال مادرید می باشد ولی مثل این که باز هم بازی را از روی نیمکت شروع خواهد کرد. گرت وریا بیل غفوری هم مصدوم این بازی می باشد که حضور او در این بازی در هاله ای از ابهام قرار دارد.
  • طبق شنیده ها بیل امسال برای برنامه ی ماه عسل احسان علیخانی دعوت شده است.
  • اما رافائل واران احمد زاده، سوگلی زین الدین زیدان از بند مصدومیت رها شده است و می تواند در این بازی به میدان برود.
  • به دلیل حضور ۵ بازیکن در اتلتیکو مادرید با اسمی که کلمه ی اولش با “گ” شروع می شود (گامیرو، گریزمان، گایتان، گابی و گودین) شبکه های ورزشی عربی ۳ روز عزای عمومی اعلام کردند.
  • طبق شنیده ها هواداران اتلتیکو مادرید امروز دست های فلورنتینو پرز را بسته اند و وی را در اتاقی مبحوس کرده اند تا قبل از بازی تئو هرناندز را ندزدد!
  • ۳ مهره ی کیلیدی دفاعی اتلتیکو مادرید از جمله غورغه غارسیاه، شیما فرسالیکو و خلان فلان برای این بازی غایب هستند و اتلتیکو روز سختی را در مقابل رئال خواد داشت. اما رئال مادرید با حضور کیلر ناواس روز سخت تری را خواهد داشت!
  • گزارش این بازی را جواد خیابانی بر عهده دارد و باید منتطر فقط یک سوتی از ایشان در این‌ بازی‌ باشیم! چون تعداد سوتی های ایشان در کل تاریخ گزارشگری‌اش از ۲۰ تا تجاوز نمی کند!

#پوکرمن

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.