اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / سرگذشت آقا معلم فوتبال ایران

ترول فوتبال – دیروز، دوازدهم اردیبهشت روز معلم نام گذاری شده بود. اما شاید همگی معلم را در مدارس جستجو کنید. ولی ما فوتبالی ها معلم را در زمین فوتبال هم نه، در کنار زمین جویا می شویم. آقا معلم فوتبال ایران کسی نیست جز مجید جلالی. به همین مناسبت گذری داریم به سرگذشت این جوانمرد دنیای فوتبال.

مجید جلالی ملقب به مجید کامپیوتر در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمد تا علیرغم تمام آدم های معروف، جمله ی در خانواده ای تنگ دست متولد شد را نقض کند. در واقع مجید از ابتدا هم در کار نقض قضایا و مسائل مختلف بود. یکی از نقض های وی همین بود که او در کودکی و در زمانی که کامپیوتر ها اندازه ی مجسمه ی ابولهول بود، لپ تاپ داشت و متخصص آن بود.

اما خانواده ی مجید، او را به کلاس های فوتبال فرستادند. او در فوتبال قوانین فیزیک را نیز نقض کرد و توانست پا جا پای ان دو برادر در انیمشن سوباسا بگذارد. مجید دیری نپایید که در فوتبال متخصص و ناقض شد و کل ورزشگاه های ایران شعار “آق مجید کامپیوتر” را جایگزین “علی دایی” کردند.

اما داستان معلم شدن مجید زمانی شروع شد که وی فوتبال را کنار گذاشت و مربی شد. نقض تکنیک های مربیگری هیتسفیلد، یوهان کرایف و یوپ هانکس دلیلی بود بر اینکه مجید بتواند با کنار گذاشتن الکس فرگوسن، لقب معلم فوتبال را به دست بیاورد. مجید همچنین ارسطو و فارابی را نیز از مقام معلم اول و ثانی ازل کرد تا خود به تنهایی معلم اول و ثانی باشد.

اما تمرین هایی که جلالی به بازیکنان میداد کاملا با معیار روز دنیا همگون بود. به این ترتیب که اگر کسی در تمرین صحبت میکرد به طرفش کفش پرت میکرد زیرا گچ برای کلاس درس است. وی به کسانی که در تمرین تخلف کنند جریمه ی ۲۰ بار از درس تصمیم کبری را می داد. حال اصلا مهم نیست که تصمیم کبری چهار قرن پیش از کتاب ها حذف شده بود. به هر حال آقا معلم است و قدیمی اش ناب است.

جلالی که با پاس قهرمان لیگ برتر و با صباباتری قهرمان جام حذفی شده بود، لقب ماشین حساب را نیز مال خود کرد. منتها این لقب با دیگر القاب وی متفاوت است. زیرا معلم که نباید ماشین حساب داشته باشد ولی کامپیوتری که ماشین حساب نداشته باشد بدرد همان تصمیم کبری میخورد.

آقا معلم اما این روز ها حال و روز خوشی ندارد و تیم های وی در چند سال اخیر از رتبه ی هفتم جدول لیگ و یک چهارم جام حذفی بالاتر نمی آیند. وقتی از حمید مطهری دستیار جلالی در این باره پرسیدیم جواب دادند “در چند سال اخیر و بعد از تحریم ها، فن و CPU خوب و درست حسابی وارد نمیشه و تجهیزات داخلی هم پاسخگوی نیاز اق مجید نیستند. سیستم عامل اقای جلالی یه نمه کهنه شده و “رم” او نیز خیلی پایین است.”

امیدواریم که آقا مجید کامپیوتری ما این بار به نقض تحریم ها روی بیاورد و نقض برجام را فراموش کند. با این کار راه برای وارد کردن قطعات حرفه ای برای وی باز می شود و این نقض های آقا معلم بالاخره نتیجه دهد.

علیرضا اسحاقی

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.