اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / راهنمای جامع ترول فوتبال؛ چگونه قهرمان چمپیونز لیگ شویم؟(قسمت۲)

طنز / راهنمای جامع ترول فوتبال؛ چگونه قهرمان چمپیونز لیگ شویم؟(قسمت۲)

ترول فوتبال – در قسمت قبل ( برای خواندن قسمت قبل اینجا کلیک کنید ) توصیه هاى خردمندانه ما براى قهرمانى رئال در چمپیونز را خواندید و از آنجا که ما علاوه بر بصیرت و بقیه داستانا انصاف و جوانمردى نیز در وجودمان فوران میکند، دلمان نیامد که یوونتوس، این تیم همیشه بازنده در فینال ها را از پندهاى خویش محروم کنیم.

تنها سه گل خورده؛ شاید تا چندماه پیش واژه هاى بونوچى و بارزالى شما را یاد یک مدل پیتزا می انداخت یا از کیه لینى به عنوان یک فحش در پایین شهر(سمت میدون شوش) استفاده میکردید و مهدى بن عطیه بیشتر شما را یاد یکى از تروریست های داعش می انداخت! ولی این اسم ها در کنار هم مستحکم ترین دفاع این فصل مسابقات رو تشکیل داده اند حفظ این دفاع مقابل رئال اولین قدم برای قهرمانى است.

بوفون ٣۶ ساله هنوز هم از بهترین دروازه بانان دنیاست و مصداق بارز دود از کُنده(به تلفظ دقت شود) بلند مى شود است، برای او یک توصیه داریم، که در هفته منتهى به مسابقه، هر روز صدبار در دفتر مشق خود جمله: “فاصله دو پا از دو برابر عرض شونه نباید بیشتر شود” را بنویسد، تا مثل دو سال قبل که اتوبان بین دوپایش توسط نیمار افتتاح شد، نشود چرا که امسال هم در فینال با رونالدویى طرف است، که این روزها به همه لایى میزند.

الگرى در چند سال اخیر یووه را تبدیل به یکى از غول های اروپا کرده است، ما نیز از سر دلسوزى برای موفقیت در فینال، دو پیشنهاد برایش داریم:

پیشنهاد اول اینکه یه بسته گل و شیرینی بخرد و به دیدار اکبر اقا میثاقیان برود، و از ایشان شیوه های نوین پرتاب اوت دستی، اوت دو دستی و یه دستی و خلاصه فوتبال دستی را فرا بگیرد! همچنین یه دو واحد فشرده “چگونه ارتباط خود را با خدا قوی کنیم” را در طی این یک هفته آموزش ببینید، باشد که با افزایش معنویت تیم، شاهد قهرمانی یووه در فینال باشیم و این قهرمانی مشتی باشد بر دهان استکبار جهانی…

و اما پیشنهاد دوم به آلگری عزیز! بیشتر حواست به مهاجمین تیمت باشه، هیگوآین که هر روز بعد از تمرین در فرحزاد تورین مشغول قلیان و سیخ کشیدن و جوج زدن است و این دیبالا طفل معصوم در رختکن امنیت ندارد و هرلحظه نگران این است که عفت اش لکه دار شود.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.