اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / راهکارهای وطنی برای مشکلات جدید آرسنال

طنز / راهکارهای وطنی برای مشکلات جدید آرسنال

ترول فوتبال – هفته های پایانی لیگ جزیره با حرارت خاصی دنبال می شد؛ چرا که برای سه باشگاه بزرگ انگلیسی، دو سهمیه چمپیونزلیگ مانده بود و منچسترسیتی، آرسنال و لیورپول تلاش می کردند تا با گرفتن این سهمیه ها، عقبه قهوه ای خود در این فصل را ماست مالی کنند. در پایان، آرسن ونگر که همیشه پایه ثابت کسب این سهمیه بود، تنها دلخوشی توپچی ها را از دست داد تا بر سر زبان ها بپیچد که حنای ونگر دیگر رنگی ندارد؛ البته در همان نگاه اول هم معلوم بود که حنای ونگر در مقایسه با حنای کلوپ، حرفی برای گفتن ندارد. گواردیولا هم که اصلا نیازی به این چیزها ندارد.

آرسنال آرسن ونگر با از دست دادن این سهمیه، یکی از منابع مالی خود را دست داد و این نگرانی وجود دارد که باشگاه در جذب بازیکنان باکیفیت برای پر کردن حفره هایش موفق نباشد. اما جای هیچگونه نگرانی نیست! مگر می شود نیازمندی کمک بخواهد و مردانی از سرزمین پارس به یاری او نشتابند؟! از همین رو باشگاه های داخلی در اقدامی بشر دوستانه راه های برون رفت از این بحران را به سران باشگاه آرسنال نشان دادند تا به این صورت ماهی گیری یادشان بدهند؛ البته نداشتن ماهی هم در انتخاب این راه بی تأثیر نبود.

+ پرسپولیس: از هوادارا پول بگیرید؛ اگه بازی حساس بود، بیشتر بگیرید! اگرم از داشتن تماشاگر محروم شدید، یا اصلا بازی نداشتید، مهم نیست. شما فقط ازشون پولتونو بگیرید!

+ استقلال تهران: برید با بازیکنای درست و حسابی مذاکره کنید، بعد حق طلاق وسط فصل رو بدید به بازیکن، قول تیم ملیم بدید، حتما یه چند نفری میان. همیشه به خاطر داشته باشید که تو دادن قول ترسو نباشید، فوقش عمل نمی شه دیگه!

+ تراکتورسازی تبریز: اصلا چه معنی میده پول بازیکنی که می خواد بره رو داد؟ اونم وقتی میشه قرارداد دو ساله نیم بها بست. شما برید سازمان وظیفه بریتانیا، فرم نظامی سازی باشگاه رو پر کنید.

+ استقلال خوزستان: یه سال بخور نون و کره، یه عمر بخور نون و تره

+ ذوب آهن اصفهان: شما برید مثل قبل بازیکن بسازید و بفروشیدشون. وقتیم که تو تیم جدیدشون جا افتادن، ازشون حق رشد بگیرید!

+ پدیده مشهد: یه رستوران بزرگ بزنید، سهامشم بین مردم پخش کنید!

+ صنعت نفت آبادان: ﺑﺮﺧﯿﺰ ﻭ ﻣﺨﻮﺭ ﻏﻢ ﺟﻬﺎﻥ ﮔﺬﺭﺍﻥ، ﺑﻨﺸﯿﻦ ﻭ ﺩﻣﯽ ﺑﻪ ﺷﺎﺩﻣﺎﻧﯽ ﮔﺬﺭﺍﻥ

+ سپاهان اصفهان: شما مدیریتتون مشکل داره. از همین حالا برید مدیر تربیت کنید، بعد اینارو بفرستید تو فدراسیون. مابقیش دیگه حالا حالاها حله!

+ بادران تهران: دوست داری فصل بعد منچستر مال تو باشه؟

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.