اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

سرمربی کروات و یک انتخاب جالب:چرا کمپ واراژدین

ترول فوتبال-طبق اعلام سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس، اردوی خارجی این تیم در کشور کرواسی برگزار می‌شود!سرمربی کروات و یک انتخاب جالب:چرا کمپ واراژدین

برانکو ایوانکویچسرمربی کروات پرسپولیس قبل از ترک تهران از مدیران باشگاه خواسته بود یک کمپ خوب برای شروع مرحله اول تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در اروپا مدنظر قرار بگیرد و این بار بر خلاف فصل قبل که باشگاه اردوی سوال برانگیزی در کشور اوکراین داشت و خروجی آن اردو، حضور دو بازیکن اوکراینی در لیست پرسپولیس بود، همه‌چیز به شخص برانکو محول شد.

برانکو هم کمپی در شهر واراژدین نزدیک به مرز کرواسی و همچنین در حوالی زاگرب پایتخت این کشور را در نظر گرفت.

واراژدین همان شهری است که برانکو برای سال‌ها در تیم فوتبال وارتکس این شهر توپ زد و تنها باشگاهی بود که برانکو در آن سابقه فوتبال بازی کردن را دارد.

برانکو حتی دوران مربی‌گری خود را هم از همین باشگاه کوچک شروع کرد و سپس تا حدی به رشد و شکوفایی رسید که موفق شد به نیمکت تیم ملی کشورش و سپس تیم ملی ایران دست یابد.

حالا برانکو قصد دارد پرسپولیس را به این شهر ببرد. جالب اینکه اخبار تائید نشده‌ای به‌گوش می‌رسد مبنی بر اینکه یکی از کلینیک‌های مدرن ورزشی به نام برانکو در شهر واراژدین قرار دارد و از این حیث، حضور پرسپولیس در اردوی واراژدین مهم و جالب به نظر می‌رسد.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.