اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / علیرضا منصوریان ترکیب فصل بعد استقلال را لو داد!

طنز / علیرضا منصوریان ترکیب فصل بعد استقلال را لو داد!

ترول فوتبال – در اخبار امروز آمده بود که علیرضا منصوریان، سرمربی اول مغضوب، دوم محبوب و سوم مغضوب استقلال پس از اعتراض هواداران به عدم استفاده وی از دستیار خارجی گفت:

مکدرموت می تواند دستیارم باشد!

حال آن که مکدرموت مربی بدنساز سابق تیم ملی ست و بدیهی است فرق ۴.۴.۲ لوزی را با گوشت کوبیده نمی داند.

ملت هم که دیدند اوضاع چنین است برای پست های مختلف در استقلال اعلام آمادگی کردند:

  • امیر حاج رضایی: اگر آقای منصوریان اجازه دهند سال آینده به عنوان بازی ساز در ترکیب تیمش حاضر می شوم. پاس بلندهای من سال ۱۳۰۱ زبان زد بود.
  • فرشید کریمی: دلم برای مستطیل سبز تنگ شده است. آبی و قرمز هم ندارد. اگر علی منصور رخصت دهند جای کاوه را در فصل بعد بگیرم.
  • رامبد جوان: به توصیه همسرم و به خاطر شباهتم به آقام ایشی زاکی در فصل آینده حاضرم دفاع آخر استقلال باشم. اسنوا و هفشتاد را هم با خودم می آورم.
  • مسعود مرادی: از وقتی شنیدم ووریا قصد ترک تهران را گرفته احساس کردم وقت ادای دینم به استقلال فرا رسیده و باید سمت راست تیم را یک تنه دست بگیرم.
  • هومن برق نورد: با امید ابراهیمی صحبت کردم قرار شد فصل بعد برود نیمکت و من هافبک استقلال شوم. من برق نورد می روم کنار نورافکن، دوتایی یک نیروگاه اتمی راه می اندازیم آن وسط هی قمپز در میکنیم.
  • علی کفاشیان: مکدرموت که می خواهد دستیار شود. من هم این جا در کنار تاج راحت نیستم. خیلی بد اخلاق است و به جوک های من هم نمی خندد. می خواهم فصل آینده به عنوان بدنساز در استقلال فعالیت کنم.

گفتنی است غلامرضا عنایتی به خاطر مشغله زیاد و درگیری با والورده نمی تواند به استقلال خدمتی بکند و رسماً بابت این مسأله از هواداران عذرخواهی کرد.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.