اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / وضعیت آرسنال در فصلی که گذشت؛ عجیب اما واقعی!

طنز / وضعیت آرسنال در فصلی که گذشت؛ عجیب اما واقعی!

ترول فوتبال – اگر آدم هایی هستند که نتوانستند از وضعیت هر سال آرسنال سر در بیاورند، من می‌توانم با یک مثال برای آن ها توضیح بدهم!

فرض کنید یک مرد با سختی و مشقت زیاد از کوه بلندی بالا می‌رود و بعد از رسیدن به نوک قله، از بالای کوه به پایین می‌پرد، همه انتظار سقوط دارند که یکدفعه آن مرد چتر نجات باز می‌کند و در جایگاه چهارم فرود می آید!

ولی امسال آرسنال در فرود آمدن بی دقتی کرد و به مقام چهارمی هم نرسید و بعد از ۲۰ سال، آرسنال و لیگ اروپا به هم رسیدند، مهم‌ترین دلیل این اتفاق هم ۱۲ گلی بود که بایرن مونیخ به سر آرسنال زد!

ارسنال و ونگر با خیال راحت قهرمان جام حذفی شدند ولی بایرن مونیخ در تلاش برای آوردن قهرمان جام حذفی به لیگ قهرمان ناکام ماند!

شاید مهم ترین دلیل نتیجه نگرفتن آرسنال در لیگ جزیره، طی این سال ها، نبود مهاجم تراز اولی مثل تیری آنری در نوک پژو آرسنال (پیکان دیگه خیلی وقته تولید نمی‌شه!) است.

ارسنال آخرین قهرمانی خودش را مدیون خرید بازیکن های ماندگارش است، این فصل تنها مهاجم نوک آرسنال (ژیرو) بعد از دقیقه ۶۰ به بازی می‌آمد؛ یعنی آرسنالی که گذشت به اتوبوس پارک کردن علاقه زیادی داشت!

ونگر در نقل و انتقالات به شدت ضعیف عمل کرده است و همیشه در گرفتن مهاجم ناکام بوده است؛ یعنی هواداران آرسنال تنها می خواهند اوزیل و سانچز و بلرین بمانند و دیگر هیچ چیزی از باشگاه و ونگر نمی‌خواهند!

امسال با سال های قبل هیچ تفاوتی ندارد، اگر توپچی ها مهاجم سرعتی نگیرند، به همین خاطر آرسنال با رئال مادرید برای گرفتن مهاجم جوان و ناپخته موناکو (امباپه) رقابت میکند،

حتی زمانی که خود موناکو گفته است قصد فروش این بازیکن را ندارد،

حتی زمانی که خود امباپه نمی خواهد به جمع آرسنالی ها اضافه شود،

حتی زمانی که خود رئال مادرید هم از خرید امباپه صرف نکرده است، باشگاه آرسنال با مبلغ ۱۴۰ میلیون یورو برای خرید امباپه، همگان را به چالش کشید! با ۱۴۰ میلیون، ونگر می‌تواند آندره بلوتی (مهاجم با استعداد تیم تورینو) و جرمی منز (مهاجم مکمل با تجربه فرانسوی) را بخرد و با باقی پول برای همه کتاب “لطفا چهارم نباشید” جلد دوم کتاب “لطفا گوسفند نباشید” را بخرد!

خرید خامس رودریگز با مبلغ پیشنهادی پایین آرسنال کنسل شد ولی به جای وی، مدافع دیگری (سئاد کولاسیناچ) از تیم شالکه ۰۴ به جمع قرمز های لندن اضافه شد تا به خط دفاع، سر و پژمان بدهد!

تیری آنری، که کارشناسی شده برای خودش، گفت: امسال باید ارسنال قهرمان لیگ شود!

خب برای قهرمانی در لیگ، احتیاج به امتیاز است،

برای امتیاز احتیاج به برد های پی در پی هست،

برای برد احتیاج به گل هست،

برای گل زدن احتیاج به مهاجم است، اما ارسنال که مهاجم ندارد!

با این وضعیت، سال بعد هم ونگر به آنری و هواداران لبخند زده و با آرامش در جایگاه ۴ فرود خواهد آمد.

من بروم دنبال یک لقمه نون و کچلیک، شما هم از متن راضی باشید!

Erfan Moradian

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.


طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.