اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / چگونه قرارداد میلیاردی ببندیم ؟

قرارداد

ترول فوتبال – پول از آن چیزهایی است، که جان ندارد ولی می‌تواند جان خیلی‌ها را بگیرد. می‌گویند پول را روی مرده بگذاری از قبر بیرون می‌آید و برایت می‌رقصد، حالا شما در نظر بگیر اگر به یک فرد زنده داده بشود چه کارهایی که نمی‌کند! در فوتبال هم شرایط به همین شکل است، مقداری پول بیشتر می‌تواند نفوذ‌‌پذیری در حد اشعه گاما داشته باشد، به عمق جان‌تان نفوذ کند و ندای قلب شما را تغییر بدهد. یا حتی مادرتان را که تا دیروز فرق بین فوتبال و واترپلو را نمی‌دانست به ناگاه طرفدار دو آتشه یک تیم به خصوص بکند و شما به دستور مادر گرامی‌تان به آن تیم بپیوندید.

ما هم که در ترول فوتبال مگس می پرانیم، از سر بیکاری تصمیم گرفتیم حاصل یک عمر تجربه و خوردن خاک و آت‌ و آشغال صحنه، چند پیشنهاد بدهیم که چگونه یک شبه میلیاردر شوید:

حالت اول: هیچ کس شما را نمی شناسد. در اولین قدم یک سر به خیابان منیریه زده و چند دست لباس ورزشی تهیه کنید و در طول سال به صورت متناوب عکس‌های خود را در صفحات مجازی بگذارید و در زیر تمام پست های خود چه عکس در لواسان باشد چه تمرین بدنسازی خدا را به زبان های مختلف شکر کنید [ازمترجم گوگل استفاده کنید]. در عین حال سعی‌کنید تا به هر طریقی شده فالوورهای خود را افزایش دهید و با کمی هزینه، عضو یکی از تیم‌های دسته اولی یا یکی از تیم‌های لیگ برتری که نامزد کسب سقوط به دسته پایین‌تر است! بشوید و در انتهای فصل در صفحه خود بنویسید: “از یکی از تیم‌های پایتخت پیشنهاد دارم ولی می‌خوام ادامه تحصیل بدم”. در کمتر از ۴۸ ساعت، پس از پخش این خبر، سرمربی یا سرپرست آن یکی تیم پایتخت با شما تماس می‌گیرد و بدون توجه به پست، سابقه و… شما (در مواردی حتی فوتبالیست بودن یا نبودن هم اهمیت خاصی ندارد) پیشنهادی به ارزش ۱۰ برابر قرداد فعلی‌تان می‌دهد و مشتاق عقد قراراداد با شما می‌شود.

حالت دوم: چند سالی هست که در لیگ برتر بازی می‌کنید و شناخته شده‌اید! در این‌صورت اگر کمی حواس‌تان را جمع کنید و قلق بازی را بلد باشید، نان‌تان در روغن است. در ابتدا چند تیم مطرح لیگ برتری به شما پیشنهاد می‌دهند، و شما تمام درخواست‌های خود را به آن تیم‌ها می‌گویید سپس وارد مرحله “هرکی بیشتر بده” می‌شویم بدین شکل که مثلا در دفتر یکی از تیم ها می‌گویید؛ تیم حریف علاوه بر قرارداد قول یک ماشین BMW به من داده ‌است، در دفتر تیم دیگر می‌گویید؛ تیم قبلی قول یک آپارتمان در زعفرانیه را داده، و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب می‌کنید. پس از عقد قرارداد هم می‌گویید: پیشنهاد تیم حریف از لحاظ مالی بهتر بود، ولی من به ندای قلبم گوش کردم و به این تیم پیوستم. بدین ‌ترتیب در عرض یک سال به اندازه ۱۰ سال درآمد کسب می‌کنید و در آخر اگر قراردادهای داخلی راضی‌تان نکرد. می توانید برای پیشرفت فوتبال‌تان به تیم‌های قطری و اماراتی بروید.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.