اولین سایت طنز ورزشی فارسی، به همراه ویدیو ورزشی، مسابقه پیش بینی فوتبال، تریبون آزاد خوانندگان، فوتبال ایران و اروپا.

طنز / نقل و انتقالات در وطن ‌من (قسمت ‌دوم)

طنز / نقل و انتقالات در وطن ‌من (قسمت ‌دوم)

ترول فوتبال – ضمن‌ تبریک حضور در جام‌جهانی، که ‌دیگر خز گردید، در این قسمت به بررسی مدافعین وسط تیم رویایی‌مان می‌پردازیم:

مدافعین‌ وسط‌:

  • موسی‌ کولیبالی

این‌ بازیکن ‌سیه‌چرده از تیم ‌استقلال ‌‌خوزستان شروع به‌ مطرح ‌شدن کرد و با رفتن‌ ویسی به‌ سپاهان و مبلغی‌ چرک‌ کف‌ دست به این ‌تیم منتقل گردید. قدرت ‌بدنی ‌بالای ‌وی بسیار‌ به‌صرفه‌ بوده و دفاعی مستحکم به ‌ارمغان می‌آورد، تنها ایرادش جا‌ماندن در سرعت‌های ‌بالاست که‌ با ‌تمرین ‌هم درست ‌بشو نیست، چون هیکلش ماشا‌لله قوی‌ و‌ وزین ‌است و پاهایش کمی‌ در کشش‌‌ بدن در سرعت ‌بالا به‌ مشکل‌ می‌خورند. کولی ‌از‌ خوب‌های ‌شهر‌ باماکو‌ مالی است. اگر هم در مالی می‌ماند قطعا موز می‌فروخت. (مگه مالی غیر‌ موز چیز دیگه هم داره؟)

  • سید ‌جلال‌ حسینی

این جوان ‌مسن و غیرت‌مدار متخصص‌ ضربات ‌سر، دعوا در بازی‌های ‌بزرگ، پاس‌های ‌عمقی، درگیری با رحمتی و یکی‌ از بهترین مدافعین حال‌ حاضر در ایران می‌باشد، او ‌فوتبال را از دوره ساسانیان آغاز نمود و در‌ کنار‌ مرحومانی همچون ‌هیگوئیتا و پله و زیر پله! بازی کرده‌ است. لقب جلال سیم خاردار است. (سیم خاردار نوعی سیم فحش‌دار نیست!). تنها ایراد‌ او، کهولت ‌سنش است. درحالی ‌که‌ هم‌ سن‌ و سال‌های در شهر‌های‌ مختلف در‌حال انجام کارهایی نظیر آژانس‌داری و میوه‌فروشی‌اند ، او همچنان در فوتبال قد‌ علم می‌نماید.

علی‌ا‌یحال دو دفاع‌ کناری و هافبک‌ها و  مهاجمین مانده که در قالب یک سیستم‌ باقلوای ۲-۴-۴ در قسمت‌های بعد خدمت‌تان عرض می‌نماییم.


برای خواندن قسمت اول این طنز، اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

طراحی قالب توسط وین دیزاین

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب متعلق به ترول فوتبال بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

کپی برداری از ترول ها فقط با ذکر لینک سایت مجاز می باشد.